سوالات متداول

 

تتر (USDT) چیست؟

تتر (USDT) یک ارز پایدار (Stable Coin) با پشتوانه دلار است؛ به این معنی که ارزش هر تتر برابر با یک دلار است. به‌همین دلیل، تتر همواره قیمتی ثابت و بدون نوسان دارد. این رمزارز به‌علت ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود یک انتخاب مناسب و بسیار امن، برای ورود به دنیای رمزارزها محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله تتر چیست را در بلاگ ارزپال مطالعه کنید.

حوزه فعالیت ارزپال چیست؟

صرافی ارزپال در زمینه خرید وفروش ارزهای دیجیتال و کارت های اعتباری خارج از کشور فعالیت میکند

آیا مجموعه ارزپال مجوز فعالیت دارد؟

متاسفانه به دلیل اینکه هنوز قوانین و ضوابطی در مورد صرافی های ارز دیجیتال از بانک مرکزی ارائه نشده به همین دلیل مجموعه ارزپال موفق به دریافت مجوز نشده ولی از درگاه معتبر و رسمی زرین پال استفاده کرده و میتوانید تمامی تراکنش های بانکی خود را از این درگاه پیگیری نمایید.

آیا خرید و فروش در صرافی ارزپال اتوماتیک میباشد؟

بله، تمامی خرید و فروش های این صرافی 24 ساعته به صورت اتوماتیک و آنی انجام میشود.

آیا در صرافی ارزپال کیف پول های ارز دیجیتال و گیفت کارت ها موجود میباشد؟

بله، در صرافی ارزپال تمامی ارزهای دیجتال از جمله تتر، بیتکوین، اتریوم، شیبا و صدها ارز دیجیتال دیگر و همچنین گیفت کارت پرفکت و گیفت کارت پیسیف در این سایت دارای کیف پول میباشد و میتوانید سرمایه خود را به صورت هر ارزی که مایلید در صرافی ارزپال نگه داری کنید.

چگونه میتوانم به ارزپال اعتماد کنم؟

مجموعه ارزپال از سال 1396 شروع به فعالیت کرده و حدود 100 هزار کاربر از این سایت استفاده میکنند و توانسته اعتماد کامل کاربران خود را بدست بیاورد

از چه طریقی میتوانم با مجموعه ارزپال ارتباط داشته باشم؟

از طریق برگه تماس باما تمامی راه های ارتباطی با مجموعه ارزپال نشان داده شده و همچنین از طریق تیکت در داخل پنل کاربری میتوانید ارتباط داشته باشید.

چه ارزهایی در صرافی ارزپال موجود میباشد؟

300 ارز دیجیتال برتر و گیفت کارت پرفکت مانی و گیفت کارت  پیسیف در این صرافی موجود میباشد.

دیگر امکانات ارزپال چیست؟

انتقال دارایی خود به کیف پول کاربران دیگر در پلتفرم ارزپال بدون نیاز به سیستم بلاکچین امکانپذیر میباشد.